Національно-патріотичне виховання

День Соборності України

22.01.2020 р. відбувся захід присвячений Дню Соборності України. Учні представили кожну область нашої держави, і ще раз показали, що Україна - єдина, соборна, неподільна! Впродовж виступу було створено мапу України, з гербами областей.

Організатори: Ончуленко М.Я. (вчитель історії) та

Абрамчук О.Й. ( заступник директора з виховної роботи)

В заході взяли участь учні 11-А, 11-Б, 8-А, 8-Б класів, а також учні початкових класів.

День вишиванки. Семінар.

17 травня у нас відбулося своєрідне свято 3в1 :)

Адже це було і християнське свято Вознесіння Христове, і День вишиванки, а ще на цей день припав навчально-методичний семінар-практикум вчителів інформатики.

Зустріли гостей, як годиться, хлібом-сіллю та гуцульською музикою Зразкового дитячого оркестру гуцульських народних інструментів "Трембіта" під керівництвом І.В.Спасюка.

Крім того, діти підготували короткий та змістовний захід до Дня Вишиванки.
Пісню "Вишита сорочка" виконала учениця нашої школи, вихованка Рахівського РБДЮТ Віталія Обладан (керівник - Шведюк Н.Д.).

Завершився захід "вишиваним бансом", що підготували учні та вчителі нашої школи.

Опісля відбувся семінар, що зібрав учасників (вчителів інформатики) із усього району.
Дякуємо всім, хто долучився до святкування та підтримав традицію одягати вишиту сорочку у третій четвер травня!


Зустріч із ветераном

Увага - найцінніший подарунок.
8 травня учні 10 та 11-го класів відвідали ветерана Другої Світової війни, знаного коломийкаря Молдавчука Степана Степановича. Подарували йому квіти, маленький подарунок та увагу...

Ветеран заспівав дітям свої коломийки про бойову славу, поділився розповідями про війну та минуле.


9 травня - День пам'яті і примирення

З цього приводу у школі відбулася загальношкільна лінійка. На заході звучали переможні пісні, демонстрували змістовні відеосюжети на тематику Другої Світової війни та політики воюючих держав, звучали і порівняння із сучасністю.
Всіх загиблих під час Другої Світової війни та збройного конфлікту на Сході України пом'янули хвилиною мовчання та віднесли вінок до меморіалу "Тим, хто загинув за волю України від тих, хто пам'ятатиме вічно".
А маки пам'яті, що є символом цього дня, були майже в кожного учня та вчителя нашої школи.

Підготували лінійку учні 10-Б класу під керівництвом класного керівника Мар'яни Ярославівни Ончуленко.


Чорнобиль не має минулого часу 

26 травня у школі відбувся захід, присвячений річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Захід підготували учні 8-Б класу разом із класним керівником Бузак Л.Ю. Спочатку учні розповіли факти, які стосуються трагедії та їх наслідки. А на завершення презентували документальний фільм про страшні події, що відбулися 26 квітня 1986 року, пом'янули загиблих на АЕС хвилиною мовчання та віднесли квіти до меморіалу пам'яті.

Ми пам'ятаємо...


Воскресни, писанко


21 березня у Рахові відбувся ІІ етап IV фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко".
На конкурсі було представлено сотні робіт, виготовлених вихованцями садочків та шкіл із усього району.
Лазещинська ЗОШ здобула на конкурсі ІІІ місце!
Дякуємо всім, хто долучився до створення цієї краси! Ви молодці!


79-та річниця проголошення Карпатської України

З нагоди відзначення річниці проголошення Карпатської України у класах були проведені виховні години на відповідну тематику, старшокласники дивились фільм "Срібна земля. Хроніка Карпатської України" та відбулася лінійка за участі історика М.Я.Ончуленко, яка розповіла дітям про події Карпатської України та незабутню сторінку в історії Закарпаття.


День пам'яті Героїв Небесної Сотні 

Цього тижня відбулася надзвичайно зворушлива лінійка-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

Учні разом із вчителем історії Мар'яною Ярославівною Ончуленко підготували поезії, факти та відеосюжети про страшні події, що відбувалися у лютому 2014 року і фактично тривають до сьогоднішнього дня.
Герої не вмирають і ми пам'ятаємо та молимось за кожного з них!


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учні 8-А класу підготували цікавий та змістовний виступ на цю тему, згадавши всіх учасників бойових дій нашого села зокрема та держави загалом, закликавши завжди пам'ятати їхній подвиг та цінувати кожну хвилину життя в умовах миру.


День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні у школі відбулася лінійка Пам'яті Героїв Крут.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.

Захід організували учні 10-Б класу під керівництвом історика Ончуленко Мар'яни Ярославівни.
Діти згадали історичні події 100-річної давності, подвиг героїв Крут, порівняли події із сучасністю, пом'янули загиблих під Крутами хвилиною мовчання та голосно заявили, що МИ пам'ятаємо так довго замовчувану сторінку історії!День Соборності України

В єдності наша сила!

Сьогодні у школі відбувся цікавий та пізнавальний захід, присвячений Дню Соборності України.
У святі взяли участь представники усіх класів школи. Учні декламували патріотичні вірші, показували зворушливі відеозаписи, а також утворили на сцені "Живий ланцюг єдності".


Щедрівки-2018

За традицією, напередодні Старого Нового року, представники Учнівського парламенту школи ходили щедрувати.

На початку защедрували для педагогічного колективу школи, а потім привітали зі святами представників державних та приватних установ села.
Діти одягнулися в народний одяг, їздили на конях та співали українські колядки, відроджуючи українські традиції та прославляючи народження Христа.

Поважні гості

Під час канікул у школі гостювали дужe поважні гості - хлопці-уроджeнці нашого сeла, які побували у зоні військового конфлікту на Сході - Віталій Тулайдан та Михайло Лeвко.
Хлопці розповіли про своі подвиги та поділилися планами на майбутнє, отримали від дітeй солодкі подарунки та послухали колядки від щeдрувальноі групи школи і чeтвeртокласників.

Наші маленькі коляднички


Військово-патріотичні змагання між учнями

1-11-х класів


Протягом минулого тижня, в рамках Всеукраїнської гри "Сокіл" (Джура), у нашій школі відбувалися надзвичайно цікаві змагання "Свято мужності і відваги" між учнями 1-11 класів з нагоди Дня Збройних Сил України.

Свято проходило у три етапи:
-стройовий вишкіл,
- конкурс "Відун", в якому демонстрували свої знання історії
- спортивний етап

Щодня відбувалися змагання між різними класами: у вівторок - 1-5, в середу - 6-7, у четвер - 8-9. Кульмінація змагань була у п'ятницю, адже учасниками змагань були учні 10-11 класів, які вже другий рік є учасниками Всукраїнської гри "Сокіл" ("Джура").

Кожен клас продемонстрував високий рівень підготовки, патріотизм, злагодженість дій та високий потенціал розвитку на майбутнє.

Дякуємо всім за участь.
До нових змагань!


500-річчя Реформації

Круглий стіл між учнями старших класів, присвячений 500-літтю реформації.

Лінійка пам'яті до

Дня Гідності і Свободи

Лінійка пам'яті до Дня Гідності і Свободи у нашій школі.
Надзвичайно цікавий захід підготували учні 11-х класів під керівництвом історика Мар'яни Ярославівни Ончулeнко.

Тематичні сценки, зворушливі вірші та відеосюжети відтворили в пам'яті учнів події, які розпочали революцію Гідності у 2014 році. Також на лінійці був особливий гість - учасник бойових дій на Сході України, Дячук Іван.

Козаки поруч!

19 жовтня у Лазещині з нагоди Дня Козацтва відбулася товариська зустріч між командами Лазещинської та Чорнотисянської ЗОШ.

Елементи гри "Сокіл" ("Джура"), спортивні естафети, приготування баноша на відкритому вогнищі та колективне дегустування його всіма учнями подарували чудовий настрій та яскраві спогади для всіх присутніх.


Козацькі забави серед учнів початкових класів

12 жовтня у нас відбулися "Козацькі забави" між учнями 3-х та 4-х класів.

Спритні хлопці довeли всім, що вони справжні козаки у найрізноманітніших змаганнях, дe показали нe лишe фізичні можливості, алe й кмітливість та розум.


Заходи до Міжнародного дня миру

З нагоди Міжнародного Дня миру у нашій школі відбулося чимало цікавих заходів: конкурс стіннівок, майстер-класи, загальношкільна лінійка "Хай серце не втрачає доброти", флеш-моб "Голуб миру".

День звільнення села від німецько-фашистських загарбників (27.09)

Минулого тижня у школі відбулася лінійка, присвячена Дню звільнення села від німецько-фашистських загарбників. Підготували свято 10-А клас під керівництвом класного керівника Бунтушак Г.М. та вчителя історії Климпуш М.М.

Гуцульська бринза

Колектив вчителів школи побував на Міжнародному фестивалі "Гуцульська бринза"

День Європи

У третю суботу травня в Україні щорічно відзначають «День Європи».

З цієї нагоди 8-Б клас під керівництвом класного керівника Лендел Маріанни Іванівни підготував цікаве свято «Європейська Україна відзначає День Європи».
У Європі народилося багато відомих світу особистостей, - на цьому учні і зробили основний наголос: розповідали про найталановитіших та найвідоміших людей в супроводі змістовної та яскравої презентації. Цей список доповнили й українськими прізвищами, що відомі далеко за межами України.

Ми разом - частина європейської України і саме за нами її майбутнє!


Сокіл "Джура"

17 травня збірна команда Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ст. взяла участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура), де отримала грамоту в номінації "Стрільба"

День боротьби за права кримськотатарського народу та День вишиванки 

18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу та День вишиванки.

На лінійці, присвяченій цим подіям, пригадали депортацію кримськотатарського народу злочинним сталінським режимом в 1944 році за допомогою історика Климпуш М.М. та пом'янули всіх, хто загинув, хвилиною мовчання.

Опісля в школі відбувся виступ учнів 10-А класу про історію походження та значення вишиванки в Україні, «парад» вишиванок, вишитих власними руками матусь та флешмоб учнів і вчителів у вишитих сорочках «Сонце нас єднає».


Звіт художньої самодіяльності

12 травня у Лазещинській загальноосвітній школі відбувся звіт художньої самодіяльності та концерт, присвячений Дню Матері.

Звучали пісні у виконанні Зразкового оркестру гуцульських народних інструментів під керівництвом Івана Васильовича Спасюка, гуцульські мелодії у виконанні солістів оркестру, пісні про маму у виконанні Іванни Кушнірюк та Сніжани Ковальчук; Климпуш Тетяна та Лофердюк Марія декламували поезії, присвячені матусям.

Найяскравішими стали виступи хору учнів початкових класів із присілкової школи Репегова та новоутвореного шкільного хору, у виконанні якого прозвучали дві пісні - «Україна - це ти» та «Я люблю мою країну Україну» .

У коридорі була організована виставка напрацювань шкільних гуртків.День пам'яті та примирення

З нагоди Дня пам'яті та примирення у школі відбулися урочисті заходи: лінійка пам'яті, покладання квітів до меморіалу "Для тих, хто загинув за волю України від тих, хто пам'ятає вічно" та зустріч із ветераном Другої світової війни Молдавчуком Степаном Степановичем.

Поріс чорнобилем

Чорнобиль - бідою нашою поріс

26 квітня у школі відбувся захід, присвячений 31-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Під час виступу учні розповіли цікаві факти про події 26 квітня 1986 року, декламували вірші та показували присутнім цікаві та змістовні відеосюжети.


Захід організували учні 8-А класу під керівництвом класного керівника Мільчевич Сільвії Іванівни.

Великодні забави

"Вербове колесо"

"На дзвінниці дзвони дзвонять Великодні голосні,
Всюди втіха всюди гомін, всюди радісні пісні..."

На третій день Великодніх свят у парку біля школи відбулися Великодні забави "Вербове колесо". Відроджуючи народні традиції, відроджуємо нашу державу!

Підготували забави учні 8-Б та старших класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Абрамчук О.Й.

Алея великодніх писанок 

Тепер у нас є "Алея великодніх писанок", створена з нагоди Великодніх свят!

Вітаємо усіх із прийдешніми святами і щиро сподіваємося, що наші односельчани та гості села шануватимуть та бережно ставитимуться до чудових витворів мистецтва, створених руками дітей та їхніх наставників-вчителів!

Районний фестиваль "Воскресни, писанко!"

Лазещинська ЗОШ взяла участь у районному конкурсі "Воскресни, писанко! -2017", що відбувся 29 березня у місті Рахові.
Ми отримали грамоту за оригінальність композиції.
Вітаємо всіх та дякуємо кожному з вас, хто долучився до створення чудових великодніх шедеврів!
Ви молодці!

Відкриття пам'ятного хреста

22 березня наші учні взяли участь у пам'ятній панахиді на Татарському перевалі, де у березні 1939 року угорські та польські війська жорстоко вбили десятки січовиків - борців за Карпатську Україну.

Річниця Карпатської України

15 березня біля сільського меморіалу "Тим, хто загинув за волю України від тих, хто пам'ятатиме вічно" спільно із депутатським корпусом Лазещинської сільської ради відбувся захід з нагоди 78-річниці проголошення Карпатської України.

Про історію цієї сторінки минулого присутнім розповіли історики, Ончуленко М.Я. та Климпуш М.М., а також член Районної організації війни і праці
Бунтушак І.І.

Шевченківські читання

6 березня у школі відбувся перший етап конкурсу читців "Ми діти твої, Україно". Важко було обрати найкращого, адже всі учні гарно підготувалися та вивчили чудові вірші Шевченка, сучасних авторів, а один із них навіть продекламував власний вірш.

В результаті тривалих обговорень філологів та з врахуванням думки глядачів, було визначено, що на районному конкурсі школу представлятиме учениця 8-Б класу Кувік Світлана та дитина із особливими освітніми потребами, Швайгер Олександр.Лінійка пам'яті до Дня героїв Небесної сотні "Герої не вмирають"

ž
20 лютого, у Лазещинській школі відбулася загальношкільна лінійка пам'яті, присвячена найбільш драматичним подіям революції 2013-2014 років, в ході яких загинуло більше сотні кращих синів і дочок України.
Щиро і зі сльозами на очах учні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, які пожертвували своїм життям заради кращого майбутнього задля своєї держави.

День пам'яті героїв Крут

День пам'яті героїв Крут: урочиста лінійка, виступ Куреня "Гуцульська Січ", розповіді істориків та вшанування загиблих під Крутами хвилиною мовчання.
Ми пам'ятаємо!
Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ст. | 2021 
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!