Новини

Яскраві події та моменти нашого життя

Заходи до Міжнародного дня енергозбереження

                                               До уваги учнів та батьків!
Навчання з понеділка 1 листопада для 1 - 4 класів у звичному очному режимі, а 5 - 11 класи продовжують дистанційне навчання. Зі зміною часу уроки розпочинаються о 8:30 к.ч.
До зустрічі на уроках.

КАНІКУЛИ!

Осінні канікули з 23 по 31 жовтня 2021 р. Наполегливо просимо дотримуватися техніки безпеки під час відпочинку та карантинних обмежень. З повагою адміністрація


З 15 03 ПО 19 03 2021 року в закладі освіти весняні канікули.

Дистанційне навчання продовжено ще на тиждень з 08.03 по 12 03 2021 року.

З 01 03 по 07 03 2021 року продовжується дистанційне навчання.

З 22.02 по 28.02 2021 року продовжено навчання на дистанційній формі.

З 15.02 по 21 02 2021 року заклад освіти продовжує дистанційну форму навчання.

З 01.02 по 14.02 2021 року заклад освіти переходить на дистанційне навчання. 

 Результати вибору електронних версій оригінал-макетів для 3-го та 7-го класу загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.                                                                                                   https://drive.google.com/open?id=1QqMiSH0vQ7_l1CpUevW8eGZgzp_VGPmlUe57WaoOvzI

    27 квітня, голова райдержадміністрації Віктор Медвідь та голова райради Василь Дан вручили Лазещинській ЗОШ I-III ступеня шкільний автобус. Загальна пасажиромісткість 31 місце для сидіння, в тому числі для супроводжуючих осіб.               Це сучасні транспортні засоби, які сьогодні є одними з кращих на українському ринку . Шкільні автобуси ІSUZU були придбані за кошти освітньої субвенції.                      Вартість одного такого автотранспорту 1 898 000 грн.


Не тільки наші учні перемагають у конкурсах, але і вчителі!  Олійник Мар'яна Юріївна, стала лауреатом (ІІ місце) обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2020", в номінації "Хімія".
Минулого року, Муханюк Ганна Іванівна, також здобула лауреата (ІІІ місце) обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2019", в номінації "Французька мова".
Наразі, школа гордиться двома лауреатами такого рівня!

Щиро вітаємо вчителя нашої школи Олійник Мар'яну Юріївну, яка стала лауреатом ( ІІ - місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2020" у номінації "Хімія".

В рамках військово-спортивної гри «Сокіл», «Джура»
«Хай живе козацька воля. Хай живе козацький дух!»https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTrhaZCuycr4sus1Mx-KywY67ZLfY7BiTfGUnV17irChURPjbR-7h8q47kR2Zd5MVikJ70ka8aT2kFV/pub

Якщо кожен із нас творитиме добро, то і світ стане кращим! https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vT2FKvafTcofpG4-rzs-0dl2GThjk1NpiS1d9DxzdxvptpErGviC_Q7c87ZmiVopAS2lwqO23JKG25t/pub

Презентація європейських країн учнями 5-11 класів до Дня Європи в рамках семінару керівників навчальних закладів району.https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vS83S2gAZPDlTL8-PKUqT4GmHix1ztX5CFlAKSQOWw22S8zBwgYqScwMhlW5bUhLz28ESY8Un90bfEb/pub

Семінар керівників навчальних закладів району у нашій школі https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vRJgHZmoZLNcMUuwAJX2XoOYGlEKGS3VbIwVQqs4QrC_t1_B21Ve4vfrpcCtMR_9K1Y7XD57nyvBAbf/pub

8 травня в День пам'яті та примирення відбулася урочиста лінійка-реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vQyhwz5JQXVxd4eJnb_nU4SdUGGaAMH7K_t4Ytw90cW0e3raXJNdNfa7QDV9gPQaK0CSPXKG4V0KSVX/pub

 В День пам'яті Чорнобильської трагедії, відбувся виховний захід "Дзвони Чорнобиля гудуть по всій Україні" https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vQZkmtzSn_qMo0jeNR7uPQYr0Tw9ti1iY_LQ_CsHPLXu0ymfs_yoyqT3_7U48N5jH2j7tV0pgEojEC4/pub

Круглий стіл під назвою "Карпатська Україна - шлях до незалежності", присвячений 80-ій річниці з дня проголошення Карпатської України.https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vRlqLUSZ3AbAQRi4AGPynQGqiIJ0ZnrBV9Q7d65Ob5_cQrCpgX3V-DisysxByjagjZS6XF2Kge724cc/pub

Свято читців "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів"https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vT4XwxxRzrNEq4MAiXXhyP-5-Py6_bQniX7_hLqNuKgHy8RmtNb9AF4RnXwfQ-HbRWh4EdjSTok_ZMb/pub


Вибори -2018

Цікавою подією із життя нашої школи стали вибори президента Шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Передвиборча кампанія тривала кілька тижнів. Впродовж неї кандидати на посаду президента активно презентували свої передвиборчі програми, ділились планами на майбутнє. 26 вересня учні 5-11 класів зробили свій вибір. Ми вітаємо новообраного президента із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців - членів шкільного парламенту, та виконання всіх передвиборних обіцянок!Перший дзвінок

Весело й оптимістично лунав перший дзвоник у нашій школі. Подвір'я  наповнилось щасливими усмішками учнів, літніми спогадами і чудовим настроєм. Вчителі, діти, батьки та гості свята поринули в урочисту атмосферу Дня знань.


Свято Останнього дзвоника 


День цивільної оборони у Лазещинській ЗОШ 

Навчальна тривога зібрала 25 квітня всіх учнів та вчителів на шкільному подвір'ї. 11-ті класи підготували інформаційні повідомлення про надзвичайні ситуації та те, як себе поводити під час них. Крім того, відбулася цікава та пізнавальна зустріч із місцевими пожежниками, які розповіли дітям, що робити та як себе поводити у випадку пожежі. Поділилися особливостями своєї роботи та розвіяли міфи, які побутують серед людей.
Особливий інтерес пожежна машина та пожежники викликали у наймолодших, які давали чимало запитань та робили фото на пам'ять.


"Серце до серця"

Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення - може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

Минулої п'ятниці у нас відбувся танцювальний флешмоб, присвячений завершенню XIII акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Цьогорічна акція проходила з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання дітям із вадами слуху.

Загалом було зібрано і перераховано 2912 грн.


Благоустрій

Продовжуємо облагороджувати територію школи після зими.
Сьогодні висаджували квіти на клумби, за якими закріплені класи та саджанці нових дерев у парку.

Окрім старшокласників, сьогодні до роботи добряче долучилися учні 3-А та 4-Б класів.


День космонавтики

12 квітня - Дeнь космонавтики.
З цього приводу вчитeль фізики Коржук В.В. разом із учнями 11-А класу підготував цікаву розповідь та прeзeнтацію про історію та розвиток космонавтики в Украіні та за іі мeжами.

День довкілля

В п'ятницю у нас відбувся день благоустрою.

Дякуємо всім, хто долучився до прибирання. Дбаємо про чисте довкілля разом!


Атестація вчителів


Свято зустрічі птахів

27 березня у школі відбулося цікаве та пізнавальне свято зустрічі птахів. 5-тикласники разом із класним керівником Васильчук Світланою Іванівною підготували змістовні вірші, загадки, презентації та пісеньки, присвячені пташкам.

Профорієнтація

Зустріч представників Ужгородського національного університету із випускниками 9-х та 11-х класів з метою профорієнтації, ознайомлення із наявними факультетами, можливостями та умовами вступу.

Виховний захід до Дня рідної мови у 7-Б класі.

Вчитель - Людмила Михайлівна Клим'юк.


Ма́сниця, Пу́щення, Сиропуст, Масляна, Колодій...


В останній тиждень напередодні Великого посту учні 7-А підготували дуже цікаве свято.

В цей день ми, за традицією пращурів, закликали прихід весни та прощалися із зимою, ласували млинцями та солодощами, а також спалили опудало, символ зими, провівши зиму до наступного року.


Тематична гра "Хто зверху"

Ввечері на День Закоханих вже традиційно у нас відбувся конкурс між старшокласниками "Хто зверху", під час якого хлопці та дівчата змогли продемонструвати свою кмітливість, вміння поводитись в тій чи іншій ситуації та активність.
Перемогу у грі здобули дівчата, але й хлопці протягом гри дуже старалися та "не пасли задніх".

Веселі конкурси, цікаві учасники та дотепні жарти подарували заряд енергії та позитив усім присутнім.


Благодійна ярмарка

Найкращий прояв любові - доброта.

14 лютого у Лазещинській школі відбулася Благодійна ярмарка. Кожен міг придбати бутерброди, тістечка, кекси, фрукти та багато інших різноманітних страв, приготованих своїми руками. Окрім старших класів, до ярмарки приєдналися і учні 4-А та 4-Б класів.

Під час ярмарки було зібрано 4942 грн. Половина коштів, отриманих під час ярмарки буде перераховано на благодійну акцію "Назустріч мрії", що спрямована на допомогу онкохворим діткам.
Інша половина коштів буде перерахована на благодійну акцію "Серце до серця", що проходитиме з 2 до 22 квітня 2018 року та спрямована на збір коштів для закупки медичного обладнання для дітей із вадами слуху.

Дякуємо всім учням за активність та небайдужим батькам, які допомогли дітям гарно підготуватися! Ви молодці!


Скринька привітань

День Валентина у нашій школі пройшов дуже активно та позитивно.
Багато класів підготували стіннівки із привітаннями.
На перервах діяла "Скринька привітань", куди кожен міг кинути вітальну листівку, а дівчата, Петрюк Христинка та Лофердюк Марічка виготовили власними руками чудові валентинки.

Похід у музей

Похід гуртка "Юні туристи-краєзнавці" до краєзнавчого музею у смт Ясіня з метою ознайомлення із природою та традиціями рідного краю.

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування

Минулого тижня у нас відбувся тренінг для лідерів учнівського самоврядування.

Завдяки тренінгу, учні змогли ближче познайомитись, виконали цікаві вправи для зміцнення командної роботи, вияснили проблеми шкільного самоврядування та шляхи їхнього вирішення.
Шкільний психолог Мільчевич Сільвія Іванівна пообіцяла провести серію таких тренінгів для покращення ефективності командної роботи та кращих результатів діяльності Учнівського Парламенту.


Педагогічна рада

12 січня у Лазещинській загальноосвітній школі відбулася чергова педагогічна рада.

Під час педради обговорювалися наступні питання:
1) Стан викладання та рівень навчальних досягнень із хімії;
2) Адаптація учнів 5-х класів;
3) Виконання навчальних планів і програм за І семестр;
4) Визначення претендентів на медаль та свідоцтва із відзнакою;
5) Рада профілактики;
6) Тренінгове заняття "Вчитель - вічний учень"

Педагогічна рада пройшла активно та продуктивно.


Новорічні вечори

Напередодні зимових канікул у школі відбувалися новорічні забави. Кожен клас підготував цікавий виступ для глядачів.
У когось це були просто пісні та вірші, у когось же - цілий сценарій, які діти придумали самі!

Дякуємо всім за ретельну підготовку та новорічний настрій.


Новорічний ранок для учнів початкових класів

Сьогодні у школі відбувся новорічний ранок для учнів 1-4-х класів. Підготували цікавий захід учні 4-х класів під керівництвом класних керівників.

Діти підготували справжню казку із казковими героями, цікавим змістовним сюжетом, чудовими костюмами та веселими піснями.
Кожен маленький глядач ніби потрапив у чарівну країну казок, адже тут були і чарівники, і гноми, Попелюшка, Червона Шапочка, Алладін та багато інших героїв, які допомогли поринути в казкову атмосферу.


Новорічна казка

Минулого тижня нашу школу відвідали справжні казкові герої - Дід Мороз, Снігурка, Пітьма та Карлсон. Вони показали для дітей чудове казкове дійство, співали, танцювали, розважали та розказували вірші.
А наприкінці свята діти ще й отримали солодкі подарунки.

Всі присутні були дуже задоволені казкою, отримали заряд
позитиву та святкових емоцій.

Дякуємо групі енергетичних компаній RENER за вкотре подаровану чудову казку та посмішки на обличчях у дітей!


Українські вечорниці

12 грудня у школі відбулися "Андріївські вечорниці".
Народні пісні, національний одяг, українські вареники, ворожіння та кусання калити - все у стилі традиційних українських вечорниць.

Надзвичайно цікаве свято підготували учні 10-х класів.
Дякуємо за захоплююче дійство та відродження українських традицій!


1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом.
Щоб привернути увагу до цієї всесвітньої проблеми, Учнівський парламент під керівництвом педагога-організатора підготував виступ.

Учні хотіли показати, що СНІД не передається через обійми, треба бути толерантними та відкритими, адже ніхто з нас не знає, що з нами буде завтра і ніхто не хоче бути обділений увагою.
Завжди спробуйте поставити себе на чуже місце та не будьте байдужими до проблеми міжнародного масштабу.


День пам'яті жертв Голодоморів та Політичних репресій

Напередодні Дня пам'яті жертв Голодоморів та політичних репресій у школі відбувся лаконічний та змістовний пам'ятний захід.

Захід організували учні 9-Б класу під керівництвом класного керівника Лендел Маріанни Іванівни.


Благодійний ярмарок

23 листопада у школі відбувся Благодійний ярмарок, в результаті якого було зібрано чималу суму - 6 634 грн. Дякуємо всім, хто активно долучився до проведення ярмарку, - учням, вчителям та батькам, які не пошкодували свого часу та допомогли своїм дітям належно підготуватися до заходу.

Чого тільки сьогодні не продавали наші учні: і бутерброди, і смачнезне какао, різноманітні тістечка та булочки. А головне - кожен проявив себе з кращої сторони. В деяких дітей навіть розкрилися підприємницькі задатки, адже іноді не важливо, що ти продаєш, важливо, як ти це робиш!

Зібрані на ярмарку кошти були поділені на дві рівні частини по 3317 грн. та завтра на ранковій лінійці будуть передані учням нашої школи, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги - сім'я Романа, Надії, Руслани та Христини Вербіцьких та Ганни Васильчук.


Вивчаємо знаки дорожнього руху разом


Тренінг "Булінг у шкільному середовищі"

Минулого тижня у школі відбувся тренінг для учнів та вчителів на тему "Булінг у шкільному середовищі".
Захід пройшов цікаво, активно та позитивно. Діти та вчителі змогли в невимушеній формі поділитися думками із приводу булінгу та зробити висновки, які допоможуть в майбутній діяльності у своїх колективах.

Дякуємо шкільному психологу Сільвія Мільчевич за якісну підготовку та проведення тренінгу.


Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

16 листопада провели акцію "Цукерка за цигарку" та дивились соціальні ролики проти паління на перервах.


Осінній бал 2017

В п'ятницю у нашій школі відбувся довгоочікуваний "Осінній бал". Яскраві учасниці, цікаві конкурси та номери від класів подарували всім присутнім чудовий настрій та позитив.

Переможницею конкурсу стала учениця 11-Б класу Теміцька Руслана, яка отримала титул "Міс Осені 2017"


Батьківські збори

Загальношкільні батьківські збори у Лазещинській школі. Обговорили актуальні питання для батьків, вчителів та дітей.

Дякуємо усім батькам, які прийшли на збори та турбуються про своїх дітей. Сподіваємось, наступного разу активних буде більше.


День української писемності та мови

Змістовний та цікавий виступ 6-Б класу з нагоди Дня писемності та мови під керівництвом класного керівника Романюк Ірини Іванівни.

Пізнавальна гра "Найрозумніший" на тему української мови між учнями 7-х класів.

Підготувала вчитель української мови та літератури Базюк Василина Юріївна.


Захід, присвячений Дню української писемності та мови, проведений учнями 8-Б класу під керівництвом Яковецької Ліди Василівни.


Радіодиктант національної єдності з нагоди Дня української мови та писемності


Дитячі малюнки, листи, обереги для військовослужбовців, учасників АТО від учнів Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Результати І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови Петра Яцика

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Результати І етапу Всеукраїнських олімпіад із астрономії та фізики

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Результати І етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та економіки

Результати І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 5-11 класах

З любов'ю у серцях

1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Цей день - не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

З цього приводу вже щорічною традицією учнів Лазещинської школи стало навідуватись в соціальний будинок смт Ясіня з концертом. Змістовні вірші, виступ дитячого ансамблю гуцульських народних інструментів «Трембіта», виступи гуртківців РБДЮТ не могли не вразити людей, які перебувають в соціальному будинку. Вони сміялись і аплодували, дякували зі сльозами на очах і запрошували приїхати знову.

Діти були вражені від побаченого. Ці люди викликали у них відчуття жалю і смутку, а ще дали великий життєвий урок.

Наш обов'язок - показувати таким людям, що вони не покинуті і потрібні, адже відчуття покинутості - надзвичайний біль і не дай Бог відчути його нікому.

День працівника освіти 

Напередодні професійного свята одинадцятикласники під керівництвом класних керівників та педагога-організатора влаштували справжнє свято для вчителів.

В цей день педагоги змогли відчути себе справжніми зірками, адже кожен з них пройшовся червоною доріжкою та отримав "Оскар" за певні заслуги.

І ще раз дякуємо, любі вчителі!


Пeрший дeнь вeрeсня провeли успішно.
Яскравого, успішного та позитивного навчального року всім!
Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ст. | 2021 
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!