Оголошення

Заходи з протидії торгівлі людьми

УВАГА!


 Номер телефону національної "Гарячої лінії" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації - 116123 


Благодійний ярмарок

УВАГА! КАРАНТИН!

Відділ освіти, молоді та спорту Рахівської РДА повідомляє, що з 01 лютого по 9 лютого 2018 року школи закриваються на карантин!

Запрошуємо на Андріївські вечорниці!
Завтра, 13 грудня, 16:00 год.
Приходьте, буде весело!

10 листопада - загальношкільні батьківські збори.

Явка всіх батьків обов'язкова!

9 листопада - Всеукраїнський диктант єдності.

Ми писатимемо, а ви?


У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 1 квітня 2017 р. , з решти предметів, а саме: історії України, математики, біології, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 8 квітня 2017 року.


Відповідно до наказу відділу освіти Рахівської РДА, з метою недопущення спалаху захворюваності на грип та ГРВІ в загальноосвітніх закладах району та листа департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 11.01.2017 № 01-15/60 « Про штормове попередження» з рекомендаціями припинити навчально-виховний процес у навчальних закладах району через погіршення погодних умов, які можуть бути небезпечними для життя та здоров'я учнів на період з 16.01.2017 року по 20.01.2017 р. у школі запроваджено карантинний режим .

Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ст. | 2021 
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!